KONST / Etsningar, Gravyrer, Träsnitt & Kopparstick / Etsning 8681430
nr 868 1430
Harald Sallberg
(1895-1963), Sverige
Etsning, Harald Sallberg (1895-1963), Stockholmsmotiv, signerad, motivet: 25x28, oramad
Utrop:
300 kr
Såld:
500 kr
måndag 6 januari 2014
kl 20:31:37
150 kr
150 kr
300 kr
400 kr
500 kr
Harald Sallberg
Läs mer om Harald Sallberg